Підтримайте Нас!

Приймаються благодійні внески на розвиток і підтримку Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго

Керівництво полку не завжди поділяє погляди авторів висвітлених матеріалів.

За достовірність фактів, цифр, точність імен в авторських матеріалах відповідають автори, за зміст рекламних матеріалів відповідають рекламодавці.

 

 

Новини
«Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго»

Голодом убивали нашу свободу  
Щороку в четверту суботу листопада Украіна згадує жертв найстрашнішого злочину більшовицьких катів - Голодомору 1932-1933 років. Геноциду украінців передувало біля 5000 селянських повстань, заявляють історики, які цим фактом спростовують міф про відсутність спротиву украінських селян більшовицькому режиму.


Голодомор став відповіддю на антикомуністичні повстання. Як наголошує історик Володимир В'ятрович:"Побутує міф про відсутність спротиву украінських селян більшовицьким грабіжникам напередодні та під час Голодомору.Але навіть у ті страшні часи тисячі украінців боролися зі зброєю в руках,обстоювали своє право на свободу та життя."


Украінські селянські повстання 1930-1932 років поставили під загрозу реалізацію планів Сталіна. Комуністичний режим боявся, що спротив украінців призведе до його падіння: адже в першому півріччі 1932 року 56% протестних виступів у СРСР припадали на Украіну. Тому Сталін завдав страшного удару у відповідь, яким став штучно організований голод.