Підтримайте Нас!

Приймаються благодійні внески на розвиток і підтримку Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго

Керівництво полку не завжди поділяє погляди авторів висвітлених матеріалів.

За достовірність фактів, цифр, точність імен в авторських матеріалах відповідають автори, за зміст рекламних матеріалів відповідають рекламодавці.

 

 

Новини
«Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго»

Щорічна науково-практична конференція "Буття Українців"  

Шановні панове!


Конференція «Буття Українців» відбудеться в Києві 2 квітня 2016 року в актовому залі Книжкової палати (ст. М. Чернігівська, вул. Гагаріна 27) 


Це коло національно-свідомих українців і однодумців має величну мету: підготувати грунт для народження і становлення нової української нації!


Реєстрація учасників починається з 09:00
Запрошуються всі бажаючі небайдужі люди!


Станом на цей рік проведено десятки таких конференцій, випущено збірники матеріалів конференцій й інформаційні диски, в яких опубліковано сотні статей народознавчого характеру. За традицією ці конференції мають позапартійний і позаконфесійний характер.


Хто ці конференції організовує?


Петро Матвієнко – вихованець Трипільської школи-інтернату поставив собі генеральне запитання: «Чому? Чому п’ятидесятимільйонний український народ живе так бідно та так і не має повноцінної самостійної держави?" І він здогадався, що відповідь схована глибоко в світоглядних речах: за тисячу років українці втратили віду, а з нею і природовідповідний спосіб життя і це привело до занепаду нації. Із 2005 року він шукає і знаходить в Україні і поза її межами до двох десятків однодумців і стає координатором постійно діючих конференцій БУТТЯ УКРАЇНЦІВ, а головою оргкомітету є доктор економічних наук, доктор філософії, професор Володимир Перегінець.


Щиро запрошуємо!