Підтримайте Нас!

Приймаються благодійні внески на розвиток і підтримку Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго

Керівництво полку не завжди поділяє погляди авторів висвітлених матеріалів.

За достовірність фактів, цифр, точність імен в авторських матеріалах відповідають автори, за зміст рекламних матеріалів відповідають рекламодавці.

 

 

Новини
«Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго»

У подорож до Холодного Яру!  

23-24 квітня 2016 року відбудеться туристично - пізнавальна подорож з Київа на батьківщину славнозвісних українських повстанців, які збройно протистояли окупаційному нашестю московських зайд у 1917-1920х роках.


Моральна, культурна, політична, економічна та світоглядна, а сьогодні знову військова московська окупація українських земель і народу триває і по сьогоднішній день. Окупація, кайдани та зашморги якої настільки в’їлися в душу і побут українця, що він ще неспроможний остаточно її позбутися. 


Отож надзвичайно корисною є нагода ознайомитися з життям, бойовим шляхом та особистою долею справжніх українців. Віддати шану полеглим в цій героїчній боротьбі славним національним героям, прийняти участь в урочистостях.


Туристична частина подорожі включає в себе ночівлю наметах, вечірнє багаття з вечерєю на природі, відвідини музеїв, зустріч з краєзнавцем Вогнедаром. Бажано взяти з собою спальник, каремат, теплий одяг та в кого є взяти намет. Для вечері біля багаття – продукти: картоплю, сало, чи ще щось...


Повернення у Київ в неділю ввечері 24 квітня.


Організатор 1. Додаткова інформація, бронювання місць за телефонами: 044 223-5747, 066 449-3277, за адресою: м.Київ, площа Слави, торговий підземний центр «Навігатор», крамниця української книги.


Організатор 2. Додаткова інформація, бронювання місць за телефонами: 097 237-5409, 099 522-2808.


Холодний Яр чекає на Вас!