Підтримайте Нас!

Приймаються благодійні внески на розвиток і підтримку Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго

Керівництво полку не завжди поділяє погляди авторів висвітлених матеріалів.

За достовірність фактів, цифр, точність імен в авторських матеріалах відповідають автори, за зміст рекламних матеріалів відповідають рекламодавці.

 

 

Новини
«Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго»

Протокол № 2 Ради Старшин Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго від 13 січня 2016р.  

                                                      П Р О Т О К О Л  № 2


               Ради Старшин Звичаєвого косацького полку  Святослава Хороброго


   м. Київ                                                                                                      13 січня  2016р.


            Присутні: Отаман Олександр Борозенець, заступник отамана Микола Тонконіг, писар  Ярополк Петров,  скарбник  Сергій Ларка, хорунжий Леонід Михайленко, бунчужний Світлана Кононенко, голова рев. комісії  Віктор Рожков  та отаман ЗГУК Василь Сахнюк.


            Порядок денний:


1. Про проведення чергової Великої Ради


2. Про здачу звіту до ДФІ Дарницького району.


3. Різне.


1. Отаман полку Олександр Борозенець запропонував провести наступну Велику Раду 30 січня з початком о 17.00. Рада Старшин одноголосно погодилась з пропозицією отамана.


2. Писар Ярополк Петров доповів про необхідність здати звіт в Державну Фінансову Інспекцію Дарницького району. Ярополк Петров запропонував, щоб звіт підписали Микола Тонконіг та Сергій Ларка.


3.1. Отаман Олександр Борозенець сказав про необхідність одного календаря (колодара) для всіх косаків. Василь Сахнюк повідомив, що починає роботу Духовний Центр і в його роботі повинен прийняти участь отаман полку Олександр Борозенець.


3.2. Також отаман Олександр Борозенець сказав, косакам полку потрібно зробити вкладиші до військового квитка. Для цього добре підійде нова анкета косака полку.


3.3. Отаман Олександр Борозенець : полку потрібно відкрити банківський рахунок.


3.4. Отаман Олександр Борозенець  сказав про необхідність створення переносного стенду полку. Разом з тим потрібно приділити більше уваги Сайту полка. Відповідальний за газету Світлана Кононенко, а редактор сайту і полкової газети хорунжий Леонід Михайленко.


3.5.Необхідно в полку зробити книгу – Скарг, Заяв, Пропозицій. Відповідальний писар Ярополк Петров.


3.6.Далі отаман Олександр Борозенець зробив посилання на указ президента Л.Кучми, стосовно напрямків роботи козацьких організацій згідно пункту 1. Тому потрібно спрямувати сили на відродження історичних, патріотичних, господарських та культурних традицій Українського козацтва. Піклування про пам’ятники . Символіки. Створення селянських (фермерських) господарств.


3.7. Скарбник полку Сергій Ларка доповів, що в скарбниці полку на 13.01.2016р. є- 2162 грн.


3.8. Заступник отамана Микола Тонконіг показав нову Анкету для вступу до полку, Рада Старшин прийняла за основу, але з зауваженням, що потрібно ввести пункт про згоду на використання анкетних даних.


3.9.Віктор Петровський запропонував почати роботу по підготовці до святкування 25-річчя незалежності України. З вимогою до влади зробити детальний аналіз, успіхів і невдач. Також інформував про Указ президента Порошенка про відзначення 75-річчя Бабиного Яру.


3.10. Отаман Олександр Борозенець повторив про необхідність косакам оформлення зброї.


3.11.Сергій Ларка підняв питання про необхідність проведення навчання керівного складу полку. Вирішено з вівторка 19.01.2016р. провести пробні навчання і подивитись на якість навчань. Проводить Сергій Ларка.


          Отаман                                                                    Олександр Борозенець


         Писар                                                                   Ярополк   Петров