Підтримайте Нас!

Приймаються благодійні внески на розвиток і підтримку Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго

Керівництво полку не завжди поділяє погляди авторів висвітлених матеріалів.

За достовірність фактів, цифр, точність імен в авторських матеріалах відповідають автори, за зміст рекламних матеріалів відповідають рекламодавці.

 

 

Новини
«Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго»

VIII Фестиваль патріотичної пісні  19 червня у Центральному (Маріїнському) парку на майданчику «Мушля» відбудеться VIII Фестиваль патріотичної пісні в Україні імені Костя Єрофєєва. Початок о 13 годині і триватиме дійство до 20.

Це буде великий концерт, в якому братимуть участь і автори, й виконавці: Брати Капранови, Компаніченко з «Хореєю козацькою», Ігор Роман і команда «Фата Моргана», Сашко Лірник, Олег Короташ, Борис Гуменюк, Кирило Стеценко», — розповідає Гриць Лук’яненко.

Анатолій Сухий додає, що «у світовій культурі є тенденції до розмивання національного, а з іншого боку — до збереження своїх коренів. Бо чим швидше нація розвивається вверх, тим дужче треба мати коріння. Передові нації глибоко вкорінені в своїх культурах: британці, євреї, китайці, японці.

Українці ж схильні забувати своє коріння, відрікатися від предків. І ця тенденція бере початок навіть не з Радянського Союзу, а ще з часів князювання. У нас чомусь немає української основи». Укріплювати її і покликаний фестиваль.