Підтримайте Нас!

Приймаються благодійні внески на розвиток і підтримку Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго

Керівництво полку не завжди поділяє погляди авторів висвітлених матеріалів.

За достовірність фактів, цифр, точність імен в авторських матеріалах відповідають автори, за зміст рекламних матеріалів відповідають рекламодавці.

 

 

Новини
«Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго»

Від Трисуття - до Всесвіту!  
Що чекати Україні від «кінця світу»? Реальна історія-літопис походження людей і рас на нашій планеті, яку повідав у 2012 році брат Огнощ.
«Єдина країна в світі, де не викладається в університетах історія цієї країни, де історія вважалась чимось забороненим і ворожим, - це Україна. Другої такої країни на земній кулі нема». Це спостереження Олександра Довженка продовжує у 1998 році Павло Лазаренко у книзі «Україна - останній шанс» (Київ, 1998 рік), де зазначає: «Порівняльний аналіз свідчить про те, що на сьогодні жоден народ світу не перебуває в стані такої соціально-психологічної дезорієнтації, як український.» Продовжимо - та інформаційної.

Якщо до цього додати реальне бачення сучасного процесу глобалізації з її жадібно-смердючим космополітизмом (інтернаціоналізмом), наджорстким переслідуванням за так звану «расову нетерпимість» і «міжнаціональну ворожнечу», то ми вже майже отримуємо відповідь на просте питання, яке давно висить у повітрі, але чомусь не тривожить нібито тверезо мислячих українців: «Чому тільки за 20 століття чисельність білої раси у світі скоротилась з 20% до 5,5%?». Інформація достатньо широко відома, але для українців вона актуальна в першу чергу. Адже саме український етнос є основою слов’янського етносу і взагалі білої раси. І саме український народ поніс найбільші у світі втрати у двадцятому столітті.

Офіційна наука не дає достеменної відповіді на походження людських рас на планеті, навіть походження людини від мавпи не підтверджено: відсутня ланка, що пов’язує первісну дику людину з сучасним людством. Спроби тверезо мислячих білих людей на планеті у першій половині 20 століття боротися за виживання шляхом ізоляції своїх країн від проникнення расово чужих істот, профілактики дегенерації шляхом стерилізації недоносків були остаточно засуджені і поховані світовим жидівством на Нюрнберзькому процесі.

З отриманням формальної незалежності в Україні почався спонтанний процес пошуку шляхів духовного відродження. В першу чергу – це дослідження прихованих досі історичних джерел життя української нації та витоків рідної віри. Однак наші люди слабо уявляють, який колосальний тягар цілеспрямованої дезінформації накладено на нашу справжню історію, які космічного масштабу сили стоять за цим процесом. Туман містики та езотерики і західного і східного напрямів мало що дасть для усвідомлення реального стану речей, бо у цих туманів одне джерело – темний Космос. Навіть наші відуни, як відун Рувит, були змушені тою силою давати українцям спотворену інформацію.

Однак прийшов 2012 рік. За твердженнями тих же містиків він знаменує кінець світу чи кінець часів. Ніхто точно не знає, як буде виглядати цей кінець. Не скажемо про це і ми, бо це - справа Творця. Лише зазначимо – це рубіж, з якого починається зворотній процес. Від деградації і дегенерації, примітивізації людства – до його просвітлення і природної еволюції. Відповідь на питання про суть цих процесів може дати реальна історія-літопис походження людей і рас на нашій планеті.
Що таке Всесвіт?
Сучасна наука, яка під впливом тих же чинників вже давно втратила філософську основу пізнання світу, замінивши її основою комерційно-прагматичною, багато вам розповість про космос, називаючи його Всесвітом. Насправді це різні поняття. Космос – це безкінечний темний простір, де існують різні форми життя, з огляду на дефіцит енергії – часто паразитичного. Всесвіт – це Всевишній Світ, світ Всевишнього Роду, створений Творцем Ранашим Батьком Небесним. Це - світ творців, де кожен зростає духовно в процесі особистої творчості, і разом з ним зростає весь Всесвіт. Еволюційний вік Всевишнього Роду – 7 мільйонів земних років. Зазначимо, що еволюційний вік цивілізації «сірих» інопланетян із туманності Андромеди, яка паразитує в Космосі і в тому числі на території Всесвіту – 9 мільйонів років. Головна відмінність цієї цивілізації від Всевишнього Роду – це бездуховність, чисто прагматичний, споживацький підхід до життя. Точнісінько такий, як нам демонструє сьогодні світове жидівство, створивши свій земний світовий уряд, де головна істина життя – власна вигода.

Представники Всевишнього Роду мають багатомірну структуру організму, який складається із семи тіл. Древнє відображення цих знань – так звана «русская матрешка». Представники «сірої» цивілізації мають всього п’ять тіл. У них відсутнє каузальне (кармічне) та духовне тіла. Тому вони смертні. Жиди недаром повторюють –«живем один раз». Представники Всевишнього Роду – безсмертні.

До наших часів дійшли уявлення наших предків про світобудову, що відображено в українському державному гербі – тризубі. Цей тризуб символізує Трисуття – єдність трьох світів - Прави, Нави і Яви. На 2012 рік це відповідає дійсності, бо світ Нави існував не завжди.

Сьогодні Всесвіт включає 847 сонячних систем, в яких знаходиться 8988 планет. 5985 планет заселено різними родами Всевишнього Роду. Населення 843 сонячних систем живе у світі Прави в енергетичному тілі (модуль із тонких тіл – без фізичного, матеріального, як у нас). Чотири зоряні системи і в їх складі 97 заселених планет - сузір’я Скорпіона, Козерога, Гончих Псів та наша сонячна система знаходяться у світі Яви, яка являє собою, образно кажучи, грядки для посіву розумного життя у Космосі. На цих «грядках» і паразитують «сірі» інопланетяни, намагаючись здобути у Всевишнього Роду секрет безсмертя. Саме тому інопланетяни викрадають людей, препарують їх, досліджують процеси зачаття і народження земних дітей, розвивають генетичні дослідження на нашій планеті. Батьківщина космічних паразитів – зірка Піщаюв із туманності Андромеди.

У нашій сонячній системі, що складається із 19 планет, Всевишнім Родом заселені чотирнадцять космічних об’єктів. На Сонці, , Землі , Місяці (космічний корабель-база) та Сатурні живуть люди роду Стрільця. На одинадцяти космічних об’єктах – Сонці, Меркурії, Венері, Марсі, Юпітері, Урані, Нептуні, Весті, Церері, Палладі та Юноні живуть люди роду Козерога. Наша планета –земля Слава – унікальна перлина Космосу. Вона єдина в сонячній системі, де створені «тепличні» умови: тільки тут живі істоти можуть жити в матеріальному (органічному) тілі, перебуваючи на поверхні. На всіх інших планетах, де панує висока температура або космічний холод, живі організми живуть як правило під поверхнею планети в енергетичному тілі-модулі. У Всесвіті є ще вісім подібних планет із комфортними умовами існування: в сузір’ї Козерога, сузір’ї Раків та шість – в сузір’ї Стрільця. Про їх специфічне призначення піде мова нижче. Та вже підсвідомо розуміючи таку унікальність, у кожної здорової людини крається серце, коли вона бачить, що творить з нашою космічною перлиною споживацька паразитуюча псевдо цивілізація.

Ми не єдині у Космосі. Всього у Космосі існує п'ятнадцять видів розумного життя. Десять світлих світів еволюціонують у Всесвіті шляхом духовного розвитку, існуючи у різних формах. За еволюційним віком наймолодшим є Всевишній Рід, найвищий розвиток – у найстаршому світі Газда (еволюційний вік – 99 мільйонів років). Інші світи мають відповідно назви Повабга, Юрпябя, Гіперборея, Пекло, Лемурія, Упія, Чажва, Пращя. П’ять видів ведуть паразитичний спосіб життя. Представники п’яти видів життя із п’ятнадцяти мають людиноподібний вигляд.
Причини тотального нищення українців
Чому так цілеспрямовано винищується біла раса і особливо українська нація? Тому, що це – законні власники нашої прекрасної планети, справжня назва якої – Слава. Так назвав її Дажбог - керівник міжзоряної експедиції із планетної системи сонця Нюбомба, сьомої зірки сузір’я Стрільця, яка прибула на космічному кораблі «Місяць» до цієї юної планети 75 тисяч років назад. Еволюційний вік нашої планети -2 960 000 років, це – живе творіння космічної особистості 8-го класу (космічного) із сузір’я Водолія, ім’я якого - Сварог. Велес, космічна особистість 4-го класу із сузір’я Тільця, створив на нашій планеті Природу. Задача космічної особистості 2-го класу, нашого прабатька Дажбога із сузір’я Стрільця, полягає у створенні на планеті нового роду. Із загальної чисельності молодіжного екіпажу космічної бази «Місяць» у 949 тисяч чоловік на материках планети було розселено 797 тисяч. Як усі жителі Всевишнього Роду наші предки жили в енергетичному тілі-модулі. За 17 тисяч років планета була впорядкована і підготовлена для проживання за стандартами світу Прави. Однак 58 тисяч років назад сталася безпрецедентна в історії Всевишнього Роду подія – через зраду одного із членів екіпажу на ім’я Яків, «сірі» космічні паразити із сузір’я Козерога підступно захопили космічний корабель-базу «Місяць». 152 тисячі членів екіпажу опинилися в полоні. Дажбог, якого в цей час не було на кораблі, змушений організовувати протидію космічним паразитам, перебуваючи на планеті. Війни між Всевишнім Родом і космічними паразитами відбувалися і раніше. Так, 498 тисяч років назад, внаслідок війни було знищено життя на планетах сузір’я Оріона, космічному роду довелося шукати нові планети для життя. Однак факт захоплення космічного корабля-бази паразитами був дійсно безпрецедентним. Таким чином 58 тисяч років назад на нашій планеті почалася перманентна війна людей роду Стрільця з космічними паразитами за виживання. Дажбог і наші предки опинилися у дуже скрутному становищі. При дефіциті енергії Творця (наша сонячна система знаходиться на окраїні Галактики, на рубежі Всесвіту), в умовах жорсткого тиску з боку «сірих» інопланетян, які мали у близькому космосі свою базу під назвою «Фатта» (другий Місяць), без допомоги Всевишнього Роду наші предки тримали глуху оборону. Всевишній Рід, отримавши з часом інформацію про ці події, 54 тисячі років назад створив галактичну систему підтримки та захисту життя у Всесвіті, яка нині відома під назвою «Система вібраційних рядів». Всі радіестезисти, тобто люди, що працюють із маятником, біолокаційними рамками чи лозою, користуються саме цією системою. На її ж основі були створені пізніше різні системи числових рядів, нумерологія, кабалістика, тощо.

Враховуючи реальне співвідношення сил у Сонячній системі, біля 50 тисяч років назад пращуром Дажбогом було прийнято рішення про будівництво укріплених підземних міст-сховищ для збереження частини Роду. В ці підземні міста пішли 82 тисячі людей роду Стрільця. Їх головною задачею було дочекатися допомоги від Всевишнього Роду, організувати максимальну протидію космічним паразитам, підтримувати своїх братів на планеті. (Споконвічне значення слова «брат» - «Батьком Ра творений», тому не розкидайтесь ним наліво і направо!). Відокремлена (украяна) частина роду Стрільця у кількості 715 тисяч чоловік залишилися на планеті виживати практично самостійно. В міфах народів нашої планети залишилися згадки про таємничих укрів. В міфах про Атлантиду збереглися відомості про підземні та підводні міста. Підземна Атлантида існувала і функціонувала автономно на території материка Європа з 50 тисяч до 7520 року. Існує вона і сьогодні на території України. Саме тому останні дві з половиною тисячі років багатомільйонні орди азійських ашкеназі (юдаїзованих тюрків) ішли в Європу і в Україну через Причорномор’я. Саме тому світове жидівство вже півтора століття намагається утворити свою державу Ізраїль (Богоборець) на території Причорномор’я і Криму.
Походження людини розумної
Пращур Дажбог із своєю командою контролював ситуацію на планеті. Однак велетенська демонічна система темного Космосу настільки активно вампірила (відкачувала) енергію Творця, що енергетичний каркас укрів, які жили на поверхні планети, почав ослаблюватися. Згадки про цей період можна знайти в міфах про безплотних «блідих ангелів» з велетенськими тілами до 25 метрів. Щоб не допустити «сірих» паразитів у світ Прави, 19 тисяч років назад за рішенням Всевишнього Роду превентивно було створено світ Нави – як буфер між світом Яви і Прави. Оскільки процес вампіризації тривав і далі, 14 тисяч років назад Дажбогом було прийнято рішення про «консервацію» украяної частини роду у фізичних тілах. Вченими роду генетичним методом була створена (образно кажучи) досконала судина для зберігання живої істоти-ангела в земних умовах. Наші «пращури» у світі Яви мали зріст 195 сантиметрів і вагу 50 кілограмів, світле волосся та голубі очі. Мозок (центральний біокомпۥютер) працював на повну потужність, люди мали всі здібності жителя Прави. Це зараз вони називаються «надлюдськими» можливостями – телепатія, телекінез, ясно бачення, тощо. Фізіологічні системи людини працювали як автономні реактори холодного ядерного синтезу (на рівні клітин), для життя було достатньо сонячної енергії та повітря. Процес «консервації» розглядався як тимчасовий захід, тому ресурс функціонування людського фізичного тіла закладався на 8 тисяч років. Середньостатистичний вік життя «сірих» інопланетян – до тисячі років. Проте ворог не дрімав і продовжував свою підступну діяльність. Людей у фізичному тілі почали викрадати, досліджувати так же, як і сьогодні. Підступними методами (як змій у Раю) людей навчили їсти, що привело до зниження рівня вібрацій тонких тіл і втрати людьми надійного зв’язку із світом Прави. З метою попередити неправильний еволюційний розвиток людей, 11 тисяч років назад за рішенням Всевишнього Роду їм було заблоковано 95% потужностей центрального біокомпۥютера (мозку).

Для того, щоб люди не деградували, не забували хто вони і звідки, 8890 років назад одним із представників роду Стрільця – Буддою, було створено і поширено на всіх материках вчення-віра, яке пропагувало пізнання світу. Наші предки-українці до тотального насадження християнства сповідували саме це вчення. Пізніше воно було спотворено і зараз знаходиться під контролем гібридів.
Методи нищення людства
8846 років назад космічні паразити, відчуваючи приготування Всевишнього Роду до звільнення планети і Місяця, почали активні бойові дії проти команди Дажбога. Ці війни з активним застосуванням ядерної зброї точилися на планеті 1190 років. Це був дуже тяжкий час для виживання людства, бо всі ресурси темного Космосу були направлені на їх фізичне знищення. Вчені не можуть пояснити, хто і як застосовував ядерну зброю. Але сліди її застосування свідчать самі за себе в пустелі Гобі, на Близькому Сході, півночі Євразії, в інших місцях. Содом і Гоморра, Мертве море стали такими 8430 років назад. 8341 рік назад внаслідок небезпечних маневрів пошкодженого космічного корабля-бази «Місяць», який занадто зблизився із Землею, відбулося зміщення земної осі на 18 градусів і початок її прецесії. Ядерні війни та зміщення земної осі стали головними причинами так званого «льодяникового періоду».

Для знищення людей застосовувалися й інші методи. Так, 9459 років назад «сірі» генетичним методом створили потужну серію плотоядних істот, які в земній історії відомі як динозаври. Саме їх сучасні езотерики від темного Космосу подають як цивілізацію «ящероголових» або «рептилоїдів». В казках білих народів інформація про динозаврів залишилась у сценах битви богатирів зі Змієм Гориничем, тощо. До цього ж періоду відносяться знайдені закам’янілі відбитки слідів людини поряд зі слідами динозавра. Вимерли вони 7809 років назад внаслідок різкого похолодання. На 90 років пережили їх дикі земні люди, відомі як австралопітеки, неандертальці, кроманьйонці, тощо. Еволюційний вік цих людей становив біля 150 тисяч років, вони недалеко відійшли від мавпи.

Та найефективніша зброя для знищення богонароджених людей була створена 7795 років назад. Цього року в таємній лабораторії на території сучасної Нігерії «сірі» генетичними методами створили чоловікоподібних істот, які пізніше в «Біблії» проходять як «першолюдина» Адам. Це була серія в 7566 осіб, яких розселили по всім материкам. Для їх створення взято генетичний матеріал від диких земних людей, мавп, білих людей та самих «сірих» інопланетян. Як зазначається в сучасних теологічних енциклопедіях, всі першознання «прабатьки» юдеїв, християн та мусульман отримали «від першолюдини Адама», читай – від «сірих» інопланетян. Через шістнадцять років, 7779 років назад, у тій же лабораторії була виготовлена ще страшніша зброя – серія жінок у 9866 осіб, які являли собою справжні бойові сексуальні машини. В історії їх першоім’я відоме як Єва, Ліліт або Пандора. Їх теж розселено по всім материкам планети. І чоловіки і жінки – «богоподібні» чи «богостворені», а реально – людиноподібні, були чорного кольору, мали (і досі мають – як інопланетяни!) всього п’ять тіл і є смертними. Так виникла перша штучна раса на нашій планеті - чорна. Головне призначення цих «богостворених» істот – винищення білої богонародженої людини через процес змішання або гібридизації.

До речі, подібний процес винищення первісно природної флори і фауни сьогодні здійснюють західні фірми через тотальну гібридизацію рослинного та тваринного багатоманіття – створюючи генетично модифіковані рослини і продукти. Недаремно у вічних льодовиках Ісландії засновано світовий генофонд насіння природних рослин.

7520 років назад відбулася знаменна подія – на допомогу Дажбогу прибув космічний корабель-база «Леля» (третій Місяць). Закриті у підземних містах-фортецях люди роду Стрільця змогли нарешті переселитися до своїх братів і більш ефективно продовжити боротьбу за свій рід. Від цього року було засновано нове літочислення, в земній традиції – старе літочислення, яке насильно відмінив у 1700 році (від Р.Х.) біоробот Петро І, яким замінили справжнього московського царевича Петра Кобилу. 7456 років назад «Леля» гравітаційною зброєю знищила космічну базу «сірих» «Фатту». З цього року закінчились ядерні війни на планеті. За знищення «Фатти» темний Космос відомстив Всевишньому Роду, знищивши гравітаційною зброєю планету Фаетон 6544роки назад. Орбіта планети знаходилась за орбітою Марса, вона була також заселена людьми роду Стрільця.

Потомство із змішаною кров’ю від статевих партнерів різних рас завжди буде мати нижчий рівень космічних вібрацій, а значить все більш віддалятися від світу Прави. З метою навчити, попередити людей про цю небезпеку, представник роду Стрільця – Рама, 6548 років назад створив на території України своє вчення-віру, яке поніс у Азію та Індію. Сьогодні вчення Рами також спотворено і знаходиться під контролем гібридів. Відгомін тих знань про небезпеку змішування рас можна знайти в положеннях такої біологічної дисципліни, як телегонія. Сьогодні ця наукова дисципліна неофіційно існує, але практично заборонена і ніде не викладається.

Оскільки чорні людиноподібні різко відрізнялись від людей, процес змішування був малоефективним. Цьому сприяла також кастова система, яку наші предки застосували в Індії. Зрозумівши це, вороги людства 6430 років назад, створили на території сучасного Китаю 9 генетичних центрів, розміщених у пірамідах, де виготовили 413 тисяч людиноподібних особин з жовтим кольором шкіри. Це було досягнуто шляхом додавання до генів чорної істоти окремих генів динозаврів. Таким чином на планеті була створена друга штучна раса – жовта. Динозаврів, чиї гени вони носять, жовті називають своїми предками – драконами. Із створенням жовтої раси процес гібридизації і винищення людства пішов набагато інтенсивніше і продовжується до сьогоднішнього дня! Найважливіше досягнення космічних паразитів у цій війні – через змішування білих людей з жовтими, гібриди отримали шосте і сьоме тонкі тіла та білий колір шкіри. Ідентифікувати їх стало ще важче, а значить процес змішування став ще менш контрольованим з боку людей украяної частини Всевишнього Роду.

Третя штучна раса – червона, була створена «сірими» 4297 років назад в генетичних лабораторіях, що знаходились у пірамідах на території сучасного Перу. Створена вона шляхом додавання до генів чорних людиноподібних істот генів риби із породи лососів.

6414 років назад шляхом додавання до генів чорних людиноподібних істот генів пацюка «сірими» на території Індії було створено ще одне паразитуюче плем’я - цигани. Мігруючи тривалий час до Атлантиди-Європи, ці волоцюги привели сюди і незліченні стада своїх генетичних родичів-пацюків, яких використовували в дорозі як їжу.

Сьогодні Світ Прави ділить все населення нашої планети на три групи.

Богонароджені, це чоловіки білої раси, в жилах яких тече більше 65% крові предків із роду Стрільця. Для жінок, відповідальність яких за чистоту роду значно вища, рівень піднятий до 75%. Таких на планеті залишилось 5,5% (біля 385 мільйонів осіб).

«Богостворені», або людиноподібні - нащадки т.зв. Адама і Єви. За рахунок змішування протягом тисячоліть з білими народами в їх жилах може бути від 10 до 55 відсотків крові наших космічних предків. Таких на планеті 44,5%.

Гібриди, спонтанна суміш різних рас і націй, в жилах яких тече від 55 до 65(75) відсотків крові наших космічних предків. Таких на планеті 50%.
Поява жидівства
5773 роки назад «сірі» вибрали одне з негроїдних племен на території сучасних африканських країн Сомалі та Ерітрея для продовження своїх планів по захопленню планети. Ці негри стали предками сучасних жидів-сефардів, від цього року ведеться жидівське літочислення. (Показово, що у 1968 році від Р.Х. в Ізраїль було перевезено і юдаїзовано у повному складі напівдике плем’я із Перу). 1304 роки тривала підготовка кадрів. 4469 років назад підготовлений «менеджер» Мойсей почав сорокарічний «тренінг» в пустелі, метою якого було виховання особливо зазомбованих біороботів, для яких існувала одна мета – влада над планетою. Головною філософсько-прагматичною засадою досягнення цієї мети вибрано багатство (головний результат вигоди) як ключ до всіх інших вигод. Універсальним інструментом реалізації планів стали гроші. Керувати цим «проектом» був призначений горезвісний стрілець Яків, якого для жидів (пізніше – для всіх християн) представили «Всевишнім богом» Яхве-Єговою.

3990 років назад для богонароджених людей було введено процес реінкарнації. Раніше у випадку фізичної смерті душа померлого відлітала відразу у світ Прави. Однак систематична робота «сірих» по розтлінню людських душ давала практичний результат: люди опускались, деградували у своєму духовному розвитку і після смерті не кожна душа була здатна витримати рівень вібрацій світу Прави. Тому душі померлих потрапляли у світ Нави, де перебували до нового втілення у Яві для відпрацювання кармічних боргів або з божою допомогою могли піднятися до світу Прави.

2012 років назад один з полонених на «Місяці» стрільців, відомий в історії як Ісус Христос, знайшов спосіб, як вирватися із полону. Запропонувавши «сірим» і Якову свої послуги для «просвітництва» жидів, він зміг спілкуватися із представниками Всевишнього Роду, чим допоміг у подальшому повернути космічний корабель «Місяць» їх законним власникам – роду Стрільця. Ісус Христос прийшов на землю у фізичному тілі, але ще володіючи основними здібностями людини із світу Прави. Додатково його підготували для проповідей на таємних базах «сірих» у Тібеті. Довідавшись про контакти Ісуса із Всевишнім Родом, «сірі» через жидівських рабинів віддали його на суд і страту римлянам. Ми, мовляв, ні при чому. Вбитого на хресті Ісуса через дві доби оживили «сірі» і відправили знову у полон на «Місяць». (Конструкція фізичного тіла дозволяє оживити любу людину протягом трьох діб з моменту настання так званої смерті). Там він і був звільнений воїнами роду Стрільця у 1247 році (за новим стилем) разом з іншими полоненими.

7989 років назад Місяць став видимим для людей космічним об’єктом. Це сталось після того, як його поверхня була покрита ґрунтом, добутим із надр нашої планети при будівництві підземних міст і інших об’єктів «сірими» інопланетянами на інших материках планети.
Звідки пішли різні народи
Всі народи білої раси ведуть свій родовід від 797 тисяч укрів - представників роду Стрільця із Всевишнього Роду, які були розселені на всіх материках. Всі інші народи – це суміш білих народів із генетично створеними людиноподібними істотами. Доля кожного народу склалась по різному і є предметом подальшого дослідження, яке стане підґрунтям для написання реальної історії людства. В якості ілюстрації наведемо кілька прикладів. Сучасна жидівська псевдонаука наполегливо говорить про центральну Азію як про «етнічний котел», де відбувалось виникнення і формування різних етносів. Насправді по всій Азії були розселені роди-племена укрів – украяної частини роду Стрільця, невід’ємної частини Всевишнього Роду. Ще 9190 років назад «сірі» почали готувати плацдарм для створення своєї генетичної зброї. Для цього була вибрана територія сучасного Китаю. Щоб звільнити її від укрів була розпочата війна з застосуванням ядерної зброї. Саме в цей період була випалена територія нинішньої пустелі Гобі. Роди нинішніх литовців (пращур Оміщ) та латишів (пращур Югмор) були змушені сім тисяч років мігрувати від Гобі на захід. Натиск гібридної жовтої раси врешті-решт змусив їх вийти 2189 років назад до берегів Балтійського моря. По іншому склалася доля роду Журденя, який проживав на території Китаю та сучасного Приморۥя (Російська Федерація). До 5687 року він стримував військовою силою розмноження і розповсюдження гібридної жовтої раси. Ось звідки витоки «шаленого» бойового мистецтва та «східної мудрості» у сучасних жовтих азіатів, включаючи і «хохли» на лисих головах. Та навіть таке бойове мистецтво не встояло перед незліченними ордами китайських гібридів. Не дивно. Масштаби генетичного конвеєра можна сьогодні оцінити об’єктивно. Тисячі відкопаних так званих «теракотових» фігур, що китайці підносять як «прикраси для мавзолею імператорів», насправді є закам’янілими фігурами біороботів, яких просто не встигли оживити з певних причин. В американських фантастичних фільмах про Космос є багато подібних сцен – ці запроданці мають багато інформації від «сірих». Закладена тоді космічними паразитами генетична програма обумовлює і патологічну плодовитість китайців сьогодні. Дещо сакральне збережено від того часу в спартанській атмосфері східних монастирів. Після розгрому роду Журденя 5687 років назад, його залишки перебралися на сучасні японські острови. Двадцять тисяч білих айнів на півночі острова Хоккайдо – ось все, що фізично збереглося з тих часів. Але ще залишилася (нині японська) культура воїнів-самураїв, моральний кодекс Бушідо і т.п. та міфи про таємничий народ «чжур-чженів» - назва роду Журденя на китайський лад.

Готувався плацдарм і в іншій частині світу – нинішньому Єгипті. До білого роду, яким керував вождь Кеддощ, 8890 років назад було заслано одинадцять спеціально створених космопаразитами із сузір’я Козерога біороботів, запрограмованих на розповсюдження світоглядних засад «сірих» інопланетян. В історії людства ці біороботи відомі як одинадцять ієрофанів. Згідно закладеної програми вони підібрали і навчили групу людей, яка відома із історії як єгипетські жерці. Через цю, очевидно першу конспірологічну організацію сучасного людства, по світу були поширені і розтиражовані всі езотеричні знання. 7750 років назад «сірими» були збудовані вісім «загадкових» єгипетських пірамід, призначених для зберігання генетичного матеріалу людиноподібних. Біля чотирьохсот пірамід в Китаї було збудовано 6430 років назад, піраміди ацтеків в Південній Америці – 5190 років назад. Проект «сірих» - ієрофани, був розроблений у відповідь на створення Буддою вчення про пізнання світу і призначений для того, щоб скрити справжню історію походження сучасного людства.
Ми не перші на цій планеті
Для цього в «таємних» знаннях людства перекручені і змішані всі реальні події, що відбувалися на нашій планеті в минулому. Справа в тому, що світлі світи, існуючи в рамках Всесвіту, взаємодіють, обмінюються інформацією і взаємонавчаються один у одного. Так, на території Азії з 541 до 489 тисячі років назад жили представники світу Лемурії. Це – не предки сучасних людей, вони виконували тут свої задачі і берегли планету від космічних паразитів. На згадку про них залишилися окремі ступінчаті піраміди. З 429 до 290 тисячі років назад на материку Му, що знаходився посеред Тихого океану, проживали представники Всевишнього Роду - люди із роду Козерога. Цей рід на чолі із своїм вождем - Перуном, виконував ту ж саму задачу, що 75 тисяч років назад взяв на себе наш предок Дажбог – утримання в належному стані планети. З 389 до 290 тисячі років назад на планеті проживали також представники світу Гіперборея на материку Муд посеред Атлантичного океану. І люди роду Козерога, і гіперборейці перебували в енергетичному тілі-модулі. За результатами наукових досліджень, підводних зйомок сьогодні відомо, що вказані материки з залишками міст і інфраструктури опустилися на дно океанів внаслідок геологічної катастрофи планетарного масштабу. Виникає відразу два запитання: хто ж тоді жив в затоплених містах та що стало причиною катастрофи планетарного масштабу? Ось тут ми знову повернемось до призначення нашої унікальної планети та ще восьми подібних у Всесвіті. На материку Муд проживали 989 тисяч, а на материку Му - 1950 тисяч людей різних родів Всевишнього Роду, загальна назва яких на мові Всевишнього Роду звучить як нелютчащі. В сучасному розумінні ця назва означає членів роду, які ще не доведені, не доросли до рівня Людини (за критеріями Прави). Для їх виховання, доведення до рівня Людини і існують дев’ять «комфортних» планет, подібно до того, як сьогодні у нас створені родильні інкубатори для недоношених та ослаблених дітей. Дорослі члени світлих світів виступають в ролі вихователів та спостерігачів. Цього разу «не догледіли» проблемних дітей гіперборейці. Нелютчащі з материка Муд самі викликали геологічну катастрофу, запустивши створений за підказками «сірих» генератор (прискорювач) з виробництва зверх важких елементів. Населення материка було вчасно евакуйовано на планету в сузір’ї Стрільця. Частина людей роду Козерога, які мали зріст 215 сантиметрів і вагу 80 кілограм, залишилась на землі. Це скелети їх нащадків знайдено у пустелі Гобі, це їх нащадків знищували конкістадори на Азорських островах та в Південній Америці. До речі, через 290 тисяч років космічні паразити хотіли повторити цей трюк з родом Стрільця, запустивши у 2011 році збудований у Швейцарії на жидівські гроші колайдер. Знаючи, що вже програють війну, вони разом із світовим жидівством хотіли піти, голосно «грюкнувши дверима» у вигляді планетарної катастрофи. Та Всевишній Рід добре пам’ятає свої уроки.

Після загибелі материка Муд порушився об’ємний баланс планети. З цієї причини пращур Сварог прийняв рішення про ліквідацію материка Му, що знаходився на протилежній стороні планети у Тихому океані. Рід Козерогів з материка Му було переселено на планету Венера. Ось там їх і достали космічні паразити, користуючись проблемами, пов’язаними з масовим космічним переселенням. Протягом тривалого часу була підготовлена «п’ята» колона, захоплена влада по схемі Хазарського каганату. Створивши генетично клонованих істот, утворено шість штучних рас для масової гібридизації людей космічного роду Козерога. Станом на 2012 рік процент богонароджених людей, представників Всевишнього Роду, на планеті Венера складав 5,5% із близько 8 мільярдів населення. Як бачимо, методи нищення роду Стрільця, застосовані на нашій планеті, були добре «обкатані» на сусідній планеті на наших родичах.

З 195 до 176 тисячі років назад на планеті знаходились представники високого світлого світу Упія (птахоподібні). Їх задача полягала в навчанні і передачі досвіду боротьби з космічними паразитами представникам Всевишнього Роду. Досвід переймав Перун – космічна особистість четвертого класу (космічного) із роду Козерога. Пізніше цей досвід він передав людям із роду Стрільця, нашим предкам. Ось звідки ім’я Перуна в нашій міфології. Саме представники Упії залишили на планеті загадкові сантії – пластини із дорогоцінних металів з нанесеними символами-рунами, якими частково володіють старовіри - служителі церкви Інглінгів, що вважають себе нащадками якихось «космічних інглінгів». Насправді це ті ж самі земні люди із роду Стрільця. Церква інглінгів створена світовим жидівством після того, як до їх рук попали оті самі сантії. Популярні сьогодні російські езотерики Микола Лєвашов та Георгій Сидоров тиражують ту ж саму потужну дезінформацію про загадковий острів Даарія та «месіанство» Росії – спадкоємиці колишньої неіснуючої «страни Ора», імперії Оріани-Гіпербореї, тощо, яка перемогла «страну отверженних» - Атлантиду, «южную русскую» окраїну. Замовник і дирижер всіх цих теорій – центр чорних магів, знаходиться в Ізраїлі. Мета поширення цих псевдознань та ж сама – сховати правду про істинне походження сучасного людства, про те, що сучасна біла раса – це і є атланти.
Атлантида
Таким чином, під тиском «богостворених» етносів роди укрів на всій планеті були знищені або змушені мігрувати, доки не закріпилися на якійсь вибраній, зручно розташованій для життя і захисту місцевості. Більшість білих народів прагнула дійти до Атлантиди – так у давні часи називалася нинішня Європа. У 1234 році католицька церква, головне призначення якої було закрити людям доступ до знань, повністю вилучила назву Атлантида із лексикону. За згадку про неї спалювали на вогнищі. У ті ж роки була написана придумана (сьогодні – офіційно визнана) історія походження та розвитку людської цивілізації «від грецьких античних часів». Ще у 1935 році один англійський лорд говорив про Україну, як про «проблему всієї Європи». І сьогодні вона є такою проблемою, бо не піддається ніяким темним силам і живе під своєю назвою – Україна, точніше, по-давньому –Украяна. Напевне звідти пішла і співзвучна їй назва Оріяна, після того, як покоління українців по безпам’ятству стали називати Арія – вождя арійського роду укрів, Орієм. Зберегтися українцям українцями допомогли і допомагають брати із роду Стрільця і наш батько Дажбог. Для всіх інших народів він відомий як Прометей із античного епосу. Український народ ціною величезних жертв з допомогою своїх небесних братів зберіг як Україну, так і Атлантиду. Хронологія навал, як військових, так і інформаційних, «обрусіння» України і українців найбільш стисло і системно викладені у книзі Миколи Галичанця «Наш український Крим» (Видавництво «Мандрівець», Тернопіль, 2007р.).

В новітній історії людства боротьба за виживання людей космічного роду завуальована історичними подіями у вигляді війн, колонізацій, геноцидів, тощо, викликаних «об’єктивними» причинами соціального, економічного, історичного і т.п. характеру. Єдиною видатною особистістю білої раси, яка зуміла в наш час організувати цілий народ на спротив космічним паразитам і їх земним слугам, був Адольф Гітлер, стопроцентно богонароджена людина, який мав прямий контакт зі світом Прави. Легкі перемоги над супротивниками, фантастичні досягнення в розробці техніки і озброєнь, висока організація суспільства обумовлені підтримкою з боку Всевишнього Роду. Це стало можливим завдяки створеній у передвоєнні роки езотеричній структурі «Аненербе», за допомогою якої А. Гітлер отримував допомогу з боку високої космічної особистості - Велеса. З цієї ж причини «нацизм» було засуджено «на віки вічні» світовим жидівством. Зате на сьогодні населення Німеччини на 65% складається із богонароджених людей. Йосипа Сталіна («чистопородний» ашкеназі) і його прожидівську партію підтримували «сірі» інопланетяни. Тому відбувався масовий геноцид українців у «вільній» Україні. Тому в сучасній Росії населення на 95% складається із ашкеназі – юдаїзованих (збочених інтернаціоналізмом) тюрків. Під кінець ХІХ століття була сформована європейська расово-антропологічна наукова школа. З 1907 року у світі почалась активна пропаганда і застосування методів євгеніки – науки про чистоту раси. В першій половині ХХ століття в США і багатьох європейських країнах (задовго до приходу до влади А. Гітлера) були прийняті расові закони і проводилась примусова стерилізація недоносків. Спротив білих (богонароджених) людей в США було остаточно зламано після розгрому світовим жидівством організації Ку-клукс-клан у 1944 році. На згадку про цю підступну війну залишилася «найпрестижніша» в області літератури та журналістики премія Пулітцера –тодішнього жидівського газетного магната, який здійснював інформаційне забезпечення війни. У тому ж році світове жидівство «організувало» Бреттон-Вудську угоду, яка ліквідувала золотий еквівалент національних валют, залишивши монопольне право на нього за жидівським американським доларом. У 1945 році США заборонили примусову стерилізацію під шумок про невідповідність її «правам людини», хоч зміст американських законів з тої пори не змінився. Цей же «шумок» використано пізніше для запуску процесу світової «демократизації» та «глобалізації». На Нюрнбергському процесі остаточно був політично, юридично і ідеологічно засуджений національний соціалізм - як будь-який намір білих народів вирватися із глобального жидівського ярма. Світове жидівство за активної підтримки космічних паразитів впевнено рвонуло до омріяного фінішу – повної світової влади у 2000 році. Білий космічний рід витримав цю озвірілу атаку і дожив до перемоги!
Деякі перспективи
І насамкінець про перспективи. Космос безкінечний і безкінечними є можливості людини для пізнання. Сьогодні дуже багато говорять про духовне відродження, але при цьому фактично відроджують і нав’язують смердючі церковні догми. Ті, що придумані «сірими» космічними паразитами і нав’язані людству з метою закрити шлях пізнання. Тільки пізнання, що спирається на високу людську мораль, здатне дати високий духовний розвиток і реальне безсмертя у Всесвіті. Все інше, заманливе і вигідне тут і сьогодні – від Диявола, уособленням якого і був призначений «сірими» паразитами «Всевишній бог» Яхве. До речі, з 1247 року за новим стилем його фізично не існує, але самозакохане, самовпевнене жидівство та за їх прикладом зомбі-християни продовжують поклонятися неіснуючому богу.

Всі езотерики світу сповідують космічний принцип – що на небі, те і на землі, велике в малому і навпаки. Отже давайте вивчати і дотримуватися космічних законів. В кожному космічному світі є своя мова. У всіх родах Всевишнього Роду єдиною мовою спілкування є праукраїнська мова, яка мало відрізняється від сучасної української. Питання, що стосуються всього Всевишнього Роду, приймаються колегіально. Для цього існує колегіальний орган по типу нашої Верховної Ради, назва якого – Шана. Назва говорить сама за себе – до цієї ради обирається один, самий шанований (тобто духовно розвинутий) представник кожного із 847 родів. Нашу Сонячну систему у Всевишньому Роді представляє брат Ріхард, учасник першої експедиції на нашу планету 75 тисяч років назад. До речі, єдина мова, що її принесли з собою на нашу планету брати-стрільці, була праукраїнська. Саме від неї пішла більшість мов на землі, букви і руни. «Древній» санскрит – це зіпсована праукраїнська. Друга мова, що принесена на нашу землю із космосу – це «древній» ідіш – мова «сірих» інопланетян, яку вони поширили серед давніх жидів. За певних історичних умов на його основі сформувалася і німецька мова. На згадку від гіперборейців залишилися ієрогліфи.

За космічними законами на кожній планеті може існувати лише один вид розумного життя, інакше не можна досягнути соціальної гармонії – соціалізму за нашими понятійними категоріями. Саме з метою завадити соціальній гармонії, а значить подальшому еволюційному розвитку, «сірі» нав’язують нам глобалізацію-гібридизацію - змішане існування рас і націй, інтернаціонал (що означає «знищення, заперечення націй»). А саме білі етнічні нації і зберігають в сучасних умовах чистоту космічного роду.

У Всевишньому Роді кожна особистість розвивається вільно і без обмежень, тільки за власною волею. Існує умовно десятикласна система космічного навчання - зросту. Особистості, які завершили весь курс навчання, стають Творцями і творять свої світи. Особистості 9 класу утворюють нове Сонце і відповідно свою систему планет. Рішення про місце розташування нової сонячної системи у Космосі приймає Шана. Ім’я нашого Сонця - високої космічної особистості, яка дає нам енергію для життя, яка світить нам кожен день і дає упевненість у завтрашньому дні – Тотем. «Учні» 8 класу добровільно вибирають собі світило і створюють в його гравітаційній системі свою планету, як пращур Сварог – нашу Славу. «Учні» 7 класу керують зоряними родами. Лідер роду Стрільця – висока космічна особистість на ім’я Робад. «Учні» 4 класу облаштовують молоді планети, створюють їх ландшафт і Природу, виконують інше призначення. «Учні» 2 класу також добровільно заселяють підготовлені планети. Так розширюється і зростає наш Всесвіт – світлий світ Всевишнього Роду. Так повинні жити і ми, українці – законні нащадки роду Стрільця із Всевишнього Роду!
Українці! Народи Білої Раси! Відірвіть голову від землі. Підніміть її до неба. Пам’ятайте – ми не нащадки мавп, ми – діти космічного Всевишнього Роду! Гордіться тим, що за 58 тисяч років ви не втратили себе і цим зберегли нашу планету Слава для Всевишнього Роду. Так, ми сьогодні генетично хворі, заражені бацилами темного Космосу, тимчасово ізольовані (як інфекційні хворі) від Всевишнього Роду. Та з прибуттям у 2003 році (за новим стилем) флотилії від 9 родів Всевишнього Роду на допомогу роду Стрільця, до якого належать всі білі народи планети, ситуація в нашій Сонячній системі кардинально змінилась. Чому космічні паразити прагнули винищити рід людський? На сьогодні на нашій планеті знаходиться всього 5,5% богонароджених людей. Згідно космічних законів із знищенням останнього богонародженого планета стає здобиччю космічних паразитів, розвиток людства звертає на шлях паразитизму, споживацтва. Недаремно звучать сучасні пророцтва про людство на краю загибелі. Та агресії проти нашої планети двох паразитуючих космічних кланів із сузір’я Козерога та Скорпіона протистоять представники десяти світлих світів, які знаходяться сьогодні на нашій планеті і діють спільно в рамках єдиного космічного союзу.

У 2012 році на землі практично закінчився розподіл людей на світлих і темних. Кожен внутрішньо визначився, за ким іти і де він хоче жити далі. Головна ідентифікаційна ознака богонароджених людей (5,5%) – це совість і людяність. Головна ознака «богостворених» (44,5%) - непомірна жадібність і підступність. Головна ознака гібридів, які становлять сьогодні 50% на планеті – це ненаситність і жорстокість, у них є вибір – за ким іти. Ні космічним паразитам, ні представникам світлих світів не потрібні земні матеріальні ресурси. Їх цікавлять тільки енергоінформаційні ресурси людства. Тому бережіть свої душі від різного роду шахраїв.

9 листопада 2012 року космічні паразити визнали акт повної капітуляції на планетах Венера та Слава і покинули межі нашої сонячної системи. Це тріумфальна перемога космічного масштабу, до якої Всевишній Рід ішов 290 тисяч років!

Сьогодні на нашу планету прибувають представники «правоохоронних» органів і судді із світлих світів. Аштар Шеран, навколо якого в Інтернеті тривалий час поширюються різні вигадки – це поважний представник світу Лемурії, який буде виконувати функції Верховного судді від світлих світів на нашій планеті. Найближчими десятиліттями на планеті буде наведено порядок. Нарешті здійсняться прагнення всіх морально чистих людей, які в неймовірно тяжких умовах земного життя, на протязі сотень і тисяч років не втрачали свого божественного «Вищого Я» і залишались Людиною, - кожен житель планети отримає по заслугам. Як було написано на воротях концлагеря «Бухенвальд». Це буде період, коли знову об’єднається біла раса, розколота «богоствореними»на різні народи світу. Ядром кристалізації Роду Стрільця на планеті є Україна – хранитель сакральних цінностей Атлантиди. Богонароджені люди білих народів знаходяться сьогодні на планеті у ролі нелютчащих. На усвідомлення, очищення, видужання і об’єднання нащадкам Роду Стрільця відведено 78 років існування у фізичному тілі.

10 листопада 2012 року – визначна дата, від якої бере відлік нова ера в космічній історії людства. Ера утвердження високих Істин і відновлення Справедливості. 4 грудня 2012 року космічні генератори з максимальною потужністю будуть випромінювати очищувальні вібрації на інфіковане населення планети. З 12 грудня буде проведено остаточний діагноз кожного жителя планети. 22 грудня почнеться Всевишній (в земній традиції - Божий) суд, який триватиме 14 років. Зло і його носії понесуть заслужену кару.

Однак Світлий Всесвіт – це світ високої духовності і моралі. Навіть воюючи з паразитами і знищуючи їх за космічними законами (паразит не має права жити у Всесвіті!), Всевишній Рід дає їм підказку та можливість для подальшого росту і розвитку, повернення на правильний шлях еволюції. Далі – тільки їх добра воля. А для людей – світла безкінечна дорога у майбутнє!
Слава – Україні!