КАЛЕНДАР НА 21138 рік - Рік Бджоли!Підтримайте Нас!

Приймаються благодійні внески на розвиток і підтримку Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго

Керівництво полку не завжди поділяє погляди авторів висвітлених матеріалів.

За достовірність фактів, цифр, точність імен в авторських матеріалах відповідають автори, за зміст рекламних матеріалів відповідають рекламодавці.

 

 

Новини
«Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго»

Міжнародний Центр Самоусвідомлення Людини. Фонд “Підтримка”  

Міжнародний Центр Самоусвідомлення ЛюдиниФонд “Підтримка”


тел.  098 3191042,  +38 (050) 5706801.   Svit.mcs@qmail.com


р/р: UA  5168 7450 1256 8140, $  5168 7450 1166 8271,   €  5168 7450 1166 8479.


 Творить і розвиває національний інформаційно-енергетичний простір пересічного українця, відроджує та розбудовує його природне, звичаєво-родинне середовище.

Шляхи фінансування. 


    Просвіта. 1). Видання та перевидання книг українською мовою авторів всесвітнього визнання, допомога сучасним митцям українського слова в поширенні плодів їхньої літературної творчості;

    Суспільство. 1). Відродження, творення та підтримка українського вектору розвитку суспільного життя в країні, його корінних, споконвічно звичаєво-традиційних напрямків.


   2). Сприяння діяльності існуючих та творення нових проукраїнських об’єднань громадян -  осередків, клубів, общин, громад, творчих колективів, груп, спілок, таборів, організацій.


   3). Відродження історії, природного світогляду, звичаю, віри, обрядовості, свят давніх українців-русичів у сучасному житті українського суспільства.


   4). Організація подорожей по місцях української національної, історичної, бойової слави, відвідування унікальних природних комплексів та пам'яток України.


   5). Організація та підтримка творчих зустрічей - знайомств, виступів, вечорниць, з майстрами українського слова, пісні, танцю, ремесла, народними діячами.


   Особистість. 1). Подолання індивідуальної внутрішньої та зовнішньої бідності.


   2). Розвиток наявних та прихованих можливостей організму, творчих здібностей, сил, якостей та енергій.


   3). Впровадження мілітарно-захисної, спортивної, оздоровчої підготовки,індивідуального заочного навчання,  тренингів, семінарів, науково-пізнавальних програм внутрішнього розвитку людини.


 Умови поповнення.  Всі надходження з приватних, юридичних, індивідуальних чи колективних джерел вважаються виключно добровільними, благородними та щиросердечними пожертвами на цілі та завдання фонду. Зворотної дії не мають. Для здійснення пожертви ви поповнюєте будь-який з наведених  вище рахунків - у гривнях UA, доларах США $ чи євровалюті € і обов'язково підтверджуєте здійснення операції зателефонувавши на один із вказаних номерів телефону.