КАЛЕНДАР НА 21138 рік - Рік Бджоли!Підтримайте Нас!

Приймаються благодійні внески на розвиток і підтримку Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго

Керівництво полку не завжди поділяє погляди авторів висвітлених матеріалів.

За достовірність фактів, цифр, точність імен в авторських матеріалах відповідають автори, за зміст рекламних матеріалів відповідають рекламодавці.

 

 

Новини
«Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго»

Передвиборна програма кандидата на пост Президента України від Громадської організації «Звичаєвий косацький полк Святослава Хороброго» Борозенця Олександра Івановича (Воїмира)  

Мета моєї держави  Україна : забезпечити праведне і щасливе вільне життя її громадян на основі Конституції україни і Вічового Копного Права.

Всі чужаки олігархи:  • ДЕМОНІЗУЮТЬ-ОБДУРЮЮТЬ мій  Русинський-Український народ;

  • Грабують і вбивають його фізично - на навмисно організованій    війні в окупованому  Криму і в окупованих районах Донецької і Луганської областей;

  • Організували  в  органах  Української держави – тотальну   депресією, направлену на зневіру в своїх силах Українського-Русинського народу до опору нахабним загарбникам -  через  всі державні і приватні засоби масової інформації  -  під спільним патронатом  олігархів  Світу, що панують нині в Русі –Україні і за її межами  - в тому числі і в Московщині (Російській Федерації) і нав’язують підступно свої ЗЛОДІЙСЬКІ ЦІННОСТІ І своїх кандидатів на всі державні пости в Україні.


«Я прийшов послужити людям». Волхв Родосвіт-Ісус Христос


«Формула культури:  Свідомість – первинна, Буття – вторинне. Станьте на позицію містика – і тоді ви спасете Україну!.
Звичаєве право – це стародавня Відична наука Орійської Раси Сонцепоклонників, що є основою Відичної культури – поклоніння Богу Сонця Ра, яку проповідував Волхв Родосвіт-Ісус Христос.


Формула порятунку – в розумінні Закона Карми -  Бог нікого ніколи не карає. (Кара Божа – хто відходить від Законів праведного життя  - сам на себе накликає покарання )». Бог Володар Часу. Бог стоїть над Часом. Бог нікуди ніколи не спішить. Бог скрізь. Бог тільки дивиться за тим щоб все було по законам Прави (по законам праведного життя) . Хто порушує закони Прави в Яві (явне життя) накликає на себе Карму і наближає себе до Нави (світу відпочинку і життя людських Душ поза людськими тілами і їх черги на перевтілення  у  світі Яви - у Божий Час).


Філософ-Ідеаліст Олександр Миколайович Щітка.


«Сонце кожному  дарує молодість і може позбавити  праведників від старості, бо для нас Сонце – самозароджуючий початок життя, Мати і Батько часу !» Ковганич Галина Василівна ( Миролюба) книга «Либідь дочка Сонця» Видавництво «НОВА КНИГА» Вінниця 2005.


Молитва :«Во ім’я всього живого у Всесвіті» Дії Воїна Світла. Лисий Василь Миколайович.


«Йди до ображених, йди до принижених, де важко дихається,  де горе  чується і повниться  - там потрібний ти»
Микола  Нєкрасов.


Духовною основою діяльності Президента України  будуть засади рідної віри. (Вони не протирічать моральним засадам жодної з визнаних віросповідань світу, ні віруванням окремих народів (Віротерпимість), відповідають вимогам Законодавства України).  • За твердим переконанням Президента України  - така  основа є найкращим підґрунтям для вирішення не тільки соціального безладу і всіх негараздів сучасного українського суспільства, але й побудові Правильних (Божих) взаємовідносин людини з Природою України (земля, вода, повітря й живі істоти (бактерії, тварини, ліси, рослини, комахи тощо), без  чого подальше життя в Україні неможливе і казкова земля її перетворяться в пустелю.

  • Президент України усвідомлює, що вирішити всі нагальні життєві задачі суспільства може тільки саме суспільство. Тому він бачить свою головну задачу в об’єднанні суспільства саме на духовній основі.

  • Закон Божий ( у рідновірів – Світ Праве):


Життя, любов, правда (справедливість), свобода, порядок (лад), праця, духовний зв'язок з Богами (Богом) і Природою.


Повна версія Передвиборна програма кандидата на пост Президента України Борозенця Олександра Івановича (Воїмира)