Підтримайте Нас!

Приймаються благодійні внески на розвиток і підтримку Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго

Керівництво полку не завжди поділяє погляди авторів висвітлених матеріалів.

За достовірність фактів, цифр, точність імен в авторських матеріалах відповідають автори, за зміст рекламних матеріалів відповідають рекламодавці.

 

 

Новини
«Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго»

Про ведичний прапор полку Святослава Хороброго  
Ведичний прапор полку Святослава Хороброго був освячений на святі Перуна, у п'ятницю, 20 липня 2012 року.
Запропонований на Раді Старшин і затверджений на Великій Раді полку 7 квітня 2012 року.

Національний символ України-Руси є синьо-жовте знамено, яке так само без жодних на те підстав «сірі тварі» з стародавніх часів вважали у нас націоналістичним і суворо забороняли навіть випадкове поєднання цих двох кольорів. Та все ж, хотілося б повідомити козацький загон, що справжній Ведичний прапор(знамено) не синьо-жовтий, а жовто-блакитний(жовтий колір зверху). Виникає питання, а чому так?

Найперше хочемо повідомити, що наше Родове, Ведичне знамено дано нам нашими Богами, які створили нас за своїм Образом і Подобієм та прилетівши з космічних далей, поселили нас(своїх дітей) на Даарійському осторві (нині Північний полюс).

Тому, наше Родове знамено символізує жовте Сонце(жовтий колір зверху) та блакитну планету Земля(блакитний колір знизу). Це знамено сповіщає нам і всім тим, хто має Духовну основу, що ми космічні пришельці на нашій планеті Земля, і що ми сини Величних Світлих Пращурів-Богів Всесвіту. Це просте пояснення кольорової гами нашого прапора. Якщо його перевернути(поміняти місцями кольори) то той Род і Країна впаде в темний хаос і ніколи з нього не вийде, ці Роди приречені на вимирання і фізичне знищення на своїй Богами даній Землі(території). Так кажуть Прадавні Веди. Так воно і є в наші часи, тому потрібна мужність і сила русичів, щоб знамено на території України було замінено з християнських понять на поняття Ведичні, це аксіома, яку потрібно вирішувати негайно!

Наші вороги з давніх часів міняли кольори нашого знамена, на них часто зображалися небесні світила, хрести гетитські та інші символи і знаки. На знаменах Русі часів «язичництва»(язичник-іншовірець, не наш) зображалися фантастичні звірі і рослини(це пряме підтвердження нашого Космічного походження). А після прийняття християнства-святі, архангел Михаїл, Григорій Побідоносець, Микола Чудотворець та інші.

Прапороносцями у дружині були найкращі та найдужчі воїни, які високо, над бойовими порядками здіймали знамено чи ставили його на пагорбі й пильно охороняли, не даючи ворогові захопити чи повалити прапор. Знамено було справжньою військовою святинею, йому поклонялися, мов Божеству. Вже пізніше, часто зустрічався на Січі жовто-блакитний прапор. Уважно придивіться кольорову репродукцію знаменитої картини І.Репіна «Запорожці пишуть листа турецькому султану». Поміж іншими знаменами ви побачите на ній і синьо-жовте. Поєднання саме цих барв характерні також для гербів тодішніх міст України. Такі ж кольори найчастіше були і в запорозькому одязі. Гурт козаків у святковому вбранні був справді яскравим і барвистим видовищем.

Слово «Хох-ол» означає: - воно створене з двох самостійних слів-«Хох» - синій, блакитний, небесний;

«Ол» - жовтий, золотавий. Це одна версія, інша ж версія говорить про те, що слово «хох-ол» значить:

Хох - з староруської значить Бог, Божественний;

Ол - син, дитя. Отже «Хохол» - це Син Божий.

Керуючись бажанням здобути давні веди (знання про буття наших пращурів, їх вірування, світогляд, глибину свідомості, поняття Всесвіту) козаки полку об`єднались під Ведичним прапором (стягом), що є символом єднання, гуртування, монолітності козаків-рідновірів в боротьбі з нечистими силами загарбників, окупантів рідного краю, рідної Неньки-України.

Ведичний прапор козаків полку імені Святослава Хороброго було освячено в липні 2012 року (21133 рік) волхвом Славомиром на Княжій Горі прадавнього Києва біля зображення славного, світлого Бога Перуна.Ось текст освяти:

Роде наш!

Боже наш!

Діду наш!

Русь свята! Україна мати!Славить тебе у всіх ділах твоїх перебувай же Боже з нами повсякчас як родитель, світлий предок що суть нам Отець і Мати ми бо є Рід Сильний, Багатий і вільний. Держава наша - то заповіт праотців який бережемо і примножуємо пильніше зіниці ока свого не полиши керманичів наших рідних по крові і духу осяй мудрістю Прави та світлим розумом.

Духовних провідників наших чесних правителів звитяжне воїнство та працівників праведних Возвелич і збагати Мужів многомудрих Що діють на добро і статок Землі України-Руси

Та Роду Орійського Від Коляди до Коляди.

Хай буде так!