Підтримайте Нас!

Приймаються благодійні внески на розвиток і підтримку Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго

Керівництво полку не завжди поділяє погляди авторів висвітлених матеріалів.

За достовірність фактів, цифр, точність імен в авторських матеріалах відповідають автори, за зміст рекламних матеріалів відповідають рекламодавці.

 

 

Новини
«Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго»

Звернення до Президента України. Оренда Землі в Україні (13.09.2019)  

Президенту України  Зеленському В.О


 Отамана Громадської організації


  «Звичаєвий косацький полк Святослава Хороброго


 полковника Борозенця О.І.


 02096, місто Київ, Дарницький район,


вулиця Пасхаліна (Ілліча),Будинок 9, квартира 22,


 тел.068-041-24-71; 066-902-16-25,


електронна адреса: sanino1964@ukr.net


Копія :Українському народу


  Звернення до Президента України


 Зеленського Володимира Олександровича


     Шановний, пане Президенте України Володимире Олександровичу Зеленський ,обираючись на високий пост Президента України, Ви  обіцяли Народовладдя та вирішення питань, що є важливими для існування держави Україна та Українського суспільства шляхом  референдумів. Однак, важливе питання – таке,   як  продаж  Національного багатства України – землі  України, в межах її території – вирішуєте одноособово через механізми Верховної Ради України, Уряду України та Судів  України, що означає узурпацію влади через всі три її гілки.


       Отже, ігноруючи думку Українського народу, якої Ви , до речі, не запитували, Ви порушуєте Конституцію України, а саме статті 5, 13, 14, 16, 17 і 19 в їх взаємодії та взаємопов’язаності.


     Ваш попередник Порошенко Петро Олексійович також  обіцяв одне   -   а робив протилежне.


     В своїх передвиборчих обіцянках Ви зазначали, що не будете обманювати і будете виконувати все, що пообіцяли. Вірячи в це, за Вас проголосувала більшість Українського народу. Невже, сівши в крісло Президента України, Ви стали Петром Олексійовичем Порошенком: обіцяли одне – а робите інше ?


     Вважаємо, як складова Українського народу, що питання продажу землі України іноземцям , як ареалу де проживають з початку віків Оріяни- Русини-Українці ( що є одним і тим самим народом з різними назвами в різні віки) -  ВЗАГАЛІ ЗАБОРОНЕНЕ  і в кожному КОНКРЕТНОМУ випадку ( наприклад: виділення ділянки під посольство іноземної держави або обмін територіями з Республікою Молдова для  її морського порту-  а Україні для дороги в південні райони Одеської області) повинно виноситись на загальний Референдум Українського народу. Підставами цьому є позитивний приклад багатьох держав Світу, що не продають землю  (на законодавчому рівні дозволена лише  оренда ) і досить успішно розвиваються, наприклад:  Ізраїль , Канада та інші. При цьому Аргентина, яка   дозволила на законодавчому рівні продаж землі, за пропозицією міжнародних фінансових установ, до сьогодні не може ефективно вести внутрішнє господарство.


     Таким чином «продаж землі»  несе в собі,  як негативні  чинники  для  Української держави, так і негативні   чинники  для   конкретного  Українського  хлібороба. Натомість міжнародні фінансові установи, аграрні холдинги, особи, яких називають олігархами – будуть Вам вдячні.


     Виходячи з вище викладеного,  просимо Вас питання «Продажу землі» , яке більш важливе ніж питання вступу до НАТО   та  інші питання, які  Ви намагались  вирішити через  Референдум – взагалі ПРИБРАТИ з  розгляду  Верховної Ради України – як таке, що знищує Українську державу Україна і Український народ, як національність.


      Просимо Вас взяти на особистий контроль видачу землі воїнам і родинам загиблих воїнів громадянам України, що виконували свій військовий обов’язок в Демократичній республіці Афганістан і прирівняних до них категорій, ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС і родинам загиблих ліквідаторів, воїнам-захисникам острова Зміїнийі родинам загиблих воїнів-захисників (1996 рік), воїнам-захисникам острова Тузла і родинам загиблих воїнів-захисників (2003 рік), воїнам частин, що  повернулись в Україну з анексованої Автономної Республіки Крим і родинам загиблих воїнів , воїнам, що приймали участь в АТО і ООС і родинам загиблих воїнів.


      Кошти для втілення в життя , запропонованих Вами реформ знаходяться на шляху виходу з лихварської системи координат МВФ  і зміцнення національної валюти України  гривні (є розроблений проект) і як наслідок повернення до України 10 000 000 Українських громадян заробітчан із-за кордону для відбудови Донбасу і освоєння 75 000 квадратних кілометрів чорноземних районів (Донецької, Луганської, Харківської , Сумської і Чернігівської областей), які Українська Радянська Соціалістична Республіка в 1954 році передала Російській радянській федеративній соціалістичній республіці , як компенсацію за 25000 квадратних кілометрів Кримської області.


      На заваді Вашим реформам в Україні, як Президента України,  для розвитку Української національності і Української держави Україна - стоїть СЕПАРАТИСЬКИЙ проект «Небесний Єрусалим»,  оголошений  Ігорем Беркутом  в інтернеті - по створенню в п’яти південних  областях України: Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївські й , Одеській областях і Автономній Республіці Крим національної єврейської держави  з планомірним створенням   умов  для винищення населення Української національності в цих областях і  насильним завезенням населення єврейської національності з  Ізраїлю, з навмисним  спаленням  їх помешкань в Ізраїлі, як було показано в засобах масової інформації в січні 2017 року, з перевезенням 183 євреїв на постійне місце проживання в Україну. Прошу Вас, як Президента України,  припинити цей єврейський  анти український  проект «Небесний Єрусалим»  і єврейський фашизм в Україні і розпалювання  міжнаціональної ворожнечі адептами сіонізму, комунізму і фашизму в Україні !!! Треба захистити на  міжнародній арені безправний народ Ізраїлю від адептів Сіонізму. Скільки сіоністи будуть знущатись з євреїв, маючи їх за безмовних рабів, вирощуючи їх такими з дитинства в людиноненависницькій системі виховання ???


    Настала поРА  УкРАїнському народу  повертатись до Віри Предків наших, за Правилами якої,  колись в Єгипті жили мирно, як всі народи Землі,  і племена народів Ізраїлю. У кожного народу на планеті Земля є свій ареал проживання. Планета Земля просить миру – Земля втомилася від агресії і війн. Щоб припинились війни народам Ізраїлю необхідно повернутись на свою землю в Єгипет. Сучасні технології дозволяють швидко облаштувати місцевості для проживання при наявності коштів і політичної волі жителів  країн планети Земля. Всі агресивні плани разом взяті - не варті Миру.


     Успіхів Вам, Володимире Олександровичу на Вашому шляху Миротворця.


     Отаман полку  полковник Олександр  Борозенець  (Воїмир)


     Просимо Громади України приєднуватись до звернення 


 13 вересня 21140 літа (2019 року)
Президенту України


 Зеленському В.О


 Отамана Громадської організації


 «Звичаєвий косацький полк Святослава Хороброго»


полковника Борозенця О.І.


 02096, місто Київ, Дарницький район,


вулиця Пасхаліна (Ілліча),Будинок 9, квартира 22,


 тел.068-041-24-71; 066-902-16-25,


електронна адреса: sanino1964@ukr.net


Копія :Українському народу