Підтримайте Нас!

Приймаються благодійні внески на розвиток і підтримку Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго

Керівництво полку не завжди поділяє погляди авторів висвітлених матеріалів.

За достовірність фактів, цифр, точність імен в авторських матеріалах відповідають автори, за зміст рекламних матеріалів відповідають рекламодавці.

 

 

Новини
«Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго»

ЗВЕРНЕННЯ ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ з нагоди сумнозвісного 1025-ліття хрищення Русі-України  

Наприкінці липня виповнюється 1025 років від часу події, яка, поза всілякими сумнівами, кардинально змінила життя наших Пращурів (Чи 1153 роки від справжнього хрещення Русі князем Аскольдом і Діром). Змінила у відверто гірший бік, показово принизивши тодішній Звичаєвий Світогляд - Ведизм, заснований на Рідній Вірі у Рідних Богів, аби силоміць накинути - в брутальний і безсоромний спосіб - чужинську релігію рабів і рабовласників (християнство).


Зрадник, київський князь Володимир, організував 988 р. мерзенне видовище (шоу), яке полягало в прилюдному хльосканні батогами своїх дружинників кумира Бога Перуна з подальшим скиданням статуї в Дніпрові води. Також було знищено подоби інших божеств пантеону, створеного десятиліттям раніше за вказівкою самого (!) Володимира: Стрибога, Мокоші, Симаргла, Дажбога, Хорса, - котрі стояли на Старокиївській горі, а також кумира Велеса, розташованого на Подолі на березі притоки Славутича Почайни. Цим зрадник Віри Предків не обмежився, віддавши наказ охристити (за допомогою іноземних - грецьких - попів) киян у Дніпрі, куди примусово (під загрозою смертної кари) зігнали сотні чоловіків і жінок. «Літопис Руський» свідчить: «... Володимир послав посланців своїх по всьому городу, говорячи: «Якщо не з’явиться хто завтра на ріці - багатий чи убогий, чи старець, чи раб, - то мені той противником буде»». Русичі боялись і ненавиділи страшну й незрозумілу віру в Єгову (Саваота), тому багато хто з них категорично відмовлявся приймати хрищення. Такі особи стали жертвами князівсько-єпископської сваволі. Крім них, верхівка Русі стратила й десятки волхвів - носіїв Божественних Знань про влаштування Всесвіту та про зв’язки між подіями і явищами в часі та просторі, - адже заздрила їхній високій ерудиції, непідкупності та духовному (не примусовому!) впливові на простий люд. Крім того каган Володимир зі своїм найманим військом винищив 2/3 населення Русі-України (це приблизно 7 млн люду, як і в Голодомор) і знищив 270 великих поселень-міст.


Причинами хрищення Русі (воно розповсюдилось і на інші міста, як-от Новгород) можна назвати дві:


1) видима (формальна) - бажання Володимира одружитись із візантійською принцесою Анною, задля чого він мусив похриститись у Херсонесі особисто й розповсюдити чужу віру на підконтрольну йому територію;


2) невидима (справжня) - прагнення князівсько-боярської верхівки узурпувати владу, щоб не залежати від думок про неї не лише робітників, ремісників і слуг, а й духовної верстви (волхвів-відунів-віщунів). Згідно з Христовим ученням, уся влада - від одного Бога, котрий карає та милує на власний розсуд і національно є чужинцем-зайдою (жидом). Відтак, сумирність і покора будь-якій владі - «богоугодна» справа.


Знищення й цькування волхвів (що мусили ховатися по лісах), паплюження давніх святилищ і статуй Богів, братовбивчі війни нащадків сина юдейської рабині Малфріді - «Малуші» та феодальна роздрібненість Русі, численні шлюби українських князів із доньками іноземних правителів (скандинавів, мадярів, франків, половців, візантійців, поляків) зрештою призвели до виродження керівної верстви внаслідок її спочатку духовного, а потім


- і політичного запроданства («тушкування» сучасною мовою) та до регулярного потрапляння України в ярмо монголів, татар, турків, поляків, мадярів, румунів, московитів. Навіть козаків ортодоксальна церква після охрищення Запорізької Січі єзуїтським орденом Дмитра Вишневенького змусила воювати не так за нашу націю, як за віру Христову, й віддавати попам ледве чи не половину всіх військових трофеїв замість належної підтримки власних Збройних Сил! Християнські священики привчили козацтво покладатись на сторонню допомогу, на милість чужинця, особливо якщо він ортодокс - Пьотр І і Єкатєріна II ліквідували Січ через небажання старшини, спритно обдуреної «рідними» попами, проливати кров москвинів (угро-фінів, не слов’ян!) з огляду на їхнє «православне» віросповідання. Слід зауважити, що Богдан Хмельницький скасував свій похід на Варшаву не в останню чергу через прохання Ісусових служителів.


Усі наступні руйнівні для Українців царизми-комунізми-соціалізми-олігархізми - бандитизми, зокрема в так званій незалежній Україні, цілком очевидно, на наш погляд, походять саме від трагічних подій 988 р. нового числення. Подій, які за задумом космічних Сил Зла великою мірою перекреслили попередні багатотисячолітні здобутки Оріїв – Трипільців – Кімерійців – Сколотів –Антів – Русів – Борусів – Сурожців – наших славетних Пращурів, винахідників плуга й борони, рала та колеса, неперевершених землеробів, вояків, астрономів.


Навіть недолуга чинна Конституція України, з вилученням з її тексту положення про графу «Національність» у паспортах громадян, все ж чітко відокремлює церкву від держави


- згідно зі Статтею 35 Основного Закону: «Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова». Однак, відсутність незаангажованих судів та Закону про імпічмент Президента дозволяють двічі ув’язненому крадієві шапок В.Януковичу цинічно нехтувати Конституцію, офіційно вітаючи мешканців України з великих рекламних щитів зі «святом» хрищення (задурення голів) наших Предків. Робимо висновок про суголосність злочину тисячолітньої давнини з втручанням поставленого резидента глобалістів – космополітів - українофобів у духовне життя держави на боці однієї з релігій.


Козацький полк імені Святослава Хороброго рішуче відкидає це неподобство окупаційної орди комуністичних регіонів. Ми розцінюємо пропаганду на державному рівні хрищення України-Русі як духовне погвалтування наших співвітчизників подібно до фізичної наруги представників режиму над молодою жінкою з Врадіївки! А відтак, не перешкоджаючи простим християнам сповідувати їхню релігію, залишаємо за собою право на протест доти, доки знущання чорноризників, що володіють дорогезними автомобілями та годинниками, з Української Нації не припиниться!


 


Наказний Отаман Козацького полку ім. Святослава Хороброго М.Тонконіг