Підтримайте Нас!

Приймаються благодійні внески на розвиток і підтримку Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго

Керівництво полку не завжди поділяє погляди авторів висвітлених матеріалів.

За достовірність фактів, цифр, точність імен в авторських матеріалах відповідають автори, за зміст рекламних матеріалів відповідають рекламодавці.

 

 

Новини
«Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго»

Приймаються благодійні внески на розвиток і підтримку Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго  

Щиро дякуємо, що Ви долучилися до нашого сайту і ознайомилися з діяльністю нашої громадської організації – Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго. Добре усвідомлюємо, що наша організація не така чисельна, як нам би цього хотілося. Розуміємо, що мало зроблено нами, аби не один полк сповідував звичаєве право, а в одну шеренгу з нами стали мільйони. На жаль, у переважної більшості українців не спала полуда з очей, забули, що наш народ долучали до християнства «вогнем і мечем», а тепер змирилися з цим, зрадивши своїм предкам, поклоняються чужому богові.

Для активізації роботи нашої організації найближчим часом передбачено здійснити ряд заходів:

перш за все, заснувати і видавати друкований орган;

підтримувати роботу сайту;

постійно проводити вишколи молодих козаків.

Але щоб здійснити наші задуми на належному рівні, нам необхідні додаткові кошти. Лише за рахунок членських внесків нам це не під силу. І допомоги з боку держави нам не дочекатися. Більш пронирливі та хитріші зайди зуміли добитися фінансування своїх організацій за рахунок держави, не дивлячись на те, що діють не на користь України. Перша із них це організація ветеранів України, яку можна справедливо назвати «п’ятою колоною» або ж філіалом компартії. Чомусь кошти в Державній службі з питань інвалідів, та ветеранів, виділяють не за результати, характером і спрямованістю роботи громадського формування, відданістю національним інтересам нашого народу, а лише за формальними ознаками – наявністю первинних осередків у більшості областей, регіонів. За наші ж з вами кошти ці громадські формування ведуть ворожу пропаганду, розколюють Україну за територіальними, мовними та етнічними ознаками.

Ми ж зможемо повноцінно працювати, лише маючи міцну матеріальну основу. І нам необхідно її створити.

Шановні панове козаки, дорогі українці, якщо вам не байдужа доля громадського патріотичного формування - «Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго», проявіть свою щедрість, національну свідомість - зробіть благодійний внесок у фонд розвитку полку.


Надішліть, будь-ласка, на емейли svitl77@ukr.net, otamankps@ukr.net невеличку інформацію про себе: Ваше ім'я, прізвище, по-батькові, країну в якій проживаєте, рід діяльності, розмір внеску. А ми, у відповідь на Ваш лист, надішлемо Вам наші реквізити.

Прізвище кожного, хто виявить такий благородний вчинок, незалежно від внесеної суми, буде надруковано в списку під рубрикою “Наші благодійники».


З глибокою повагою,

Рада старійшин Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго