Підтримайте Нас!

Приймаються благодійні внески на розвиток і підтримку Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго

Керівництво полку не завжди поділяє погляди авторів висвітлених матеріалів.

За достовірність фактів, цифр, точність імен в авторських матеріалах відповідають автори, за зміст рекламних матеріалів відповідають рекламодавці.

 

 

Новини
«Звичаєвого косацького полку Святослава Хороброго»

Дитячий загальноукраїнський табір “Труханівська Січ”  

У Києві працює дитячий загальноукраїнський табір відпочинку та оздоровлення “Труханівська Січ”.


Запрошуємо батьків особисто ознайомитися з її роботою та подарувати своїм дітям такий омріяний активний літній відпочинок, ефективне оздоровлення, а також знайомство з українськими народними звичаями.

Життя табору проходить у мальовничому куточку Труханового острова, в безперервних умовах благотворного зміцнювального впливу на підростаючий дитячий організм і цілющих природних стихій — духмяного повітря хвойного лісу, теплої Дніпровської води, корисної та смачної, з неповторним присмаком польової кухні та справжнього козацького багаття їжі.

Програма діяльності табору передбачає різноманітні заходи: дитячі ігри “козацькі забави”, “школу виживання”, спортивні змагання, показові виступи митців українського культурного простору, лекції пізнавальної тематики, спілкування з видатними дослідниками минувшини, пам’яток народної культури, козацьких традицій і народних звичаїв, літераторами, митцями народних ремесел і багато чого корисного, цікавого та пізнавального.

Діти самі беруть участь у цих заходах, слухають і співають пісень, грають у рухливі ігри, купаються, навчаються спритності, кмітливості та загартовуються.

Відвідувачі Труханівської Січі можуть особисто брати участь у її житті — організовувати та проводити для дітей корисне дозвілля, вести різноманітні пізнавальні програми та ділитися таємницями власної майстерності: навчати плавати, малювати, вишивати, ліпити, стріляти, творити шедеври своїми руками.

Літній табір відпочинку та оздоровлення “Труханівська Січ” створений як місце єдності українців з усіх куточків своєї неосяжної Батьківщини.

Тож, запрошуємо Вас спільно творити гармонійний простір нашого українського буття як основи міцної Української держави!


Відповідальний організатор: (066) 535-70-32; (098) 319-10-42

Технічне та інформаційне забезпечення: (093) 699-88-50

Голова Звичаєвої Громади Українських Козаків(ЗГУК) - Василь Сахнюк: (097) 237-54-09